05 Nisan 2013 #1726404

Teknosa Ürünün Garantisinin Dolduğu İddia Ediliyor!

2011 Ağustos ayında nokia N97 mini aldım cihazı 2 gün önce garanti kapsamında kvk'ya yolladım, ancak bana cihazın garantisinin şubat ayında dolduğu söylendi. İşte o zaman kafama dank etti ki; arkadaşlar ürünü satarken bir iade lafı geçti cümle arasında.


Muhtemelen sevgili bayimiz bana şubat ayı iade ürünü bikaç ay teşhirde tuttuktan sonra bana sattılar ve bana bu konudan bahsetme zahmetinde bulunmadılar. cihazım şu an kvk da ve teknosaya yaptığım şikayetin neticesini bekliyorum. teknosa gibi kendisini kurumsal tanıtan bir kurumun umarım bu durma mantıklı bir açıklaması vardır.

Erkan 47 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön