09 Ocak 2016

Teknosa Ürünüme El Koydu!

Teknosa'dan hediye çeki kullanarak 7 tane pS4 oyunu satın aldım ve bana 1 tane teşhir ürünü gönderdiler, ürün değişimi için deposuna geri gönderdim yanında 2 oyun daha gönderdim başka oyunla değişim için değişim olmazsa oyunları geri göndermelerini istedim, ambalajı açılmamış ürünlerimi değiştirmek yerine hiç bilgi vermeden iade almışlar ve bu oyunlar hediye çekime denk geldiği için sadece teşhir ürünü para iadesi oldu,diğer oyunlar depoda kaldı,tarafına gelmedi. Arayıp sormasam kimse bilgi vermeyecek.

Bilal 88 Okunma

Cevaplar

  • Bilal13 Ocak 2016

    Teknosa'dan hediye çeki kullanarak 7 tane pS4 oyunu satın aldım ve bana 1 tane teşir ürünü gönderdiler, ürün değişimi için deposuna geri gönderdim yanında 2 oyun daha gönderdim başka oyunla değişim için değişim olmazsa oyunları geri göndermelerini istedim, ambalajı açılmamış ürünlerimi değiştirmek yerine hiç bilgi vermeden iade almışlar ve bu oyunlar hediye çekime denk geldiği için sadece tesir ürünü para iadesi oldu diğer oyunlar depoda kaldı tarafına gelmedi. Arayıp sormasam kimse bilgi vermeyecek. Bu şikayetimden sonra müşteri hizmetleri aradı ve şikayetim için teşekkür edip hiçbir şekilde çözüm olmadığını söyleyip gasp edilen oyunlarımı göndermeyeceklerini söylediler.

  • Bilal10 Ocak 2016

    Teknosa müşteri hizmetlerinden geri dönüş yaptılar yapmış olduğum şikayeti olduğu gibi okudular ve bir daha böyle bir durum olmaması için sikayetinizi dikkate aldık dediler ve teşekkür ettiler, sorun çözdüler mi hayır mantıklı bir şey söylediler mi hayır daha çok kızdırıp konuşmayı sonlandırdılar, gasp edilen oyunlarımla ilgili bir çözüm bulmadılar.

  • Teknosa Temsilcisi09 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön