02 Mart 2016

Teknosa Ürünüm Hala Gelmedi

Teknosa'dan özellikle aynı gün kargo olmuş olması sebebi ile 2 bin liraya bir laptop aldım. Üzerinden 2 koca gün geçti hala ürünüm gelmedi. Ürünümün gelmemiş olmasını bırakın daha kargoya bile verilmedi. Müşteri hizmetlerini arıyorum 2 gündür sürekli geri dönüş yapacaklarını söylüyorlar fakat arayan eden bilgi veren yok.


Ürünüm nerede kardeşim? Marka değerinize ve adınıza güvenerek sizden ürün almakla hata mı ettim? Bu hafta içerisinde en geç ürün cuma günü elime ulaşmazsa bir daha Teknosa'nın yanından bile geçmem. Yeter bu ne fiyasko, bunca işin gücün arasında her şeyi bıraktık parasını çatır çatır verdiğimiz ürünü beyefendiler kargoya versin diye bekliyoruz.

Anıl 70 Okunma

Cevaplar

  • Anıl'ın Teşekkür Mesajı08 Mart 2016

    Ölü pikseli olan laptopumu hızlı bir şekilde değiştirdi ve bu süreçte çok sağlam bir şekilde iletişimde kaldı benimle Teknosa. Kendilerine karşı olan ön yargım kırılmış durumda, bütün Teknosa çalışanlarına ve firmaya koca bir teşekkür borçluyum. Teşekkürler.

  • Anıl03 Mart 2016

    Ürün gün itibari ile elime ulaştı yalnız laptopumda ölü piksel vardı, iadesini talep ettim ve yarın tekrar kargo ile göndereceğim. Teknosa ürünümü aynısı ile hızlı bir şekilde değiştirirse buraya koca bir teşekkür bırakacağım ve Teknosa'ya olan güvenim artacak ama bakalım.

  • Teknosa Temsilcisi02 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön