18 Mart 2016

Teknosa Ürünü İptal Edip Tekrar Satıyor

Bugün internet sitesinden aldığım bilgisayarın stoğunu teyit için arayıp sitelerindeki sorun nedeni ile alamadığım bilgisayar saatler içerisinde 120 TL aniden arttı. Buna rağmen satın aldığım bilgisayar parası çekilip onaylandıktan sonra sipariş gerekçesiz iptal edildi. Param iade edilmediği gibi ürün tekrar satışa konulmuş. Amaçları her neyse para iademi aynı gün yapmayıp taksitli alım nedeni ile parça parça iade olacak para ile de tekrar bilgisayar alamadığım için beni defalarca mağdur eden bu firmaya söyleyecek söz bulamıyorum. Müşteri hizmetlerini de aramayın size yardımcı olamayacağım en sevdikleri cümle. Başıma gelen olaylar müşteri memnuniyetini düşünen bir firma olsa yaşanmazdı.

Semaavcı 105 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi18 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

  • Semaavcı17 Mart 2016

    Bu arada siparişi iptal etmişler ama aramaya ve gerekçe bildirmeye zahmet etmiyorlar tesadüfen siparişi kontrol ettiğimde gördüm. Artık ben arayıp sebebini sorduğumda ise telefonumla aldığım sipariş için bilgisayarınızın ip si yurtdışı olduğu için iptal etmiş olabiliriz dediler. Dalga mı geçiyorlar inanın anlamadım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön