27 Nisan 2013 #1765176

Teknosa Ürünü İade Edemedim!

22/04/2013 tarihinde nişanlıma teknosa dan hediye olarak nikon marka fotoğraf makinası aldım. Ertesi gün ürün özelliklerini beğenmediğimiz, başka bir marka ile değiştirmek istediğimiz için gittiğimizde ürünün açılmış ve resim çekilmiş olduğunu ileri sürerek cihazı değiştiremeyeceklerini söylediler.


Halbu ki gittiğimde makinayı depodan çıkarıp hafıza kartını takıp resim çekerek çözünürlüğü bana göstermek için kutuyu kendileri açmışlardı, resimi de kendileri çekmişlerdi. Ben bu cihazı beğenmeyip almasaydım tekrar paketleyip başkasına satacaklardı. (kaldırıp çöpe atmazlarsa). teknosa bence bu tuhaf uygulamasından vazgeçmeli. Tüketici hakları bile koruyamıyor bizleri. bir de teknosa müşteri memnuniyeti.

Makbule 97 Okunma

Cevaplar

  • Makbule'nin Teşekkür Mesajı05 Ağustos 2013

    şikayetimden sonra tel. ile tekrar döndüler ve ürünü değiştiremeyeceklerini söylediler.

  • Teknosa Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini 4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön