07 Ocak
#11413751

Teknosa Ürünü Göndermiyor

26.12.2018'de satın aldığım Jabra Elite 65t Titanyum Siyah kulaklığım halen ürün hazırlanıyor olarak gözükmekte, rün hala gönderilmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün stoklarda olmadığını, iletişime geçileceğini söylüyor ancak başka işlem yapmıyor. Ancak TeknoAsist ile stok bilgisi istediğimde stok var deniyor. Böyle bir rezillik yok.

Barış Barış 1.646 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Barış09 Ocak

    Teknosa ürünü indirimde sattığından dolayı göndermemek için çeşitli yollara başvurmuştur. Günlerce beklememe rağmen ürünü göndermeyip, defalarca aramama rağmen bilerek sonuçlandırmamıştır. İptal talep ettiğimde, anında iptal etmiş, hatta jet hızıyla tutarı kartıma iade etmiştir. Buradan da anlaşılmış olduğu üzere Teknosa'dan indirimli ürün almanız gibi bir durum söz konusu değildir. Hatta sizi mağdur etmek için elinden geleni ardına koymaz. Aksini iddia eden bir yetkilisi var ise buyursun buradan ürünü aynı fiyattan vereceğini kabul etsin, gidip mağazasından teslim alayım. Bu yapılmadığı sürece Teknosa itibarını yitirmiştir. Bundan sonra da buradan alışveriş yapmayacağım gibi kimseye de yaptırmayacağım.

  • Teknosa Temsilcisi07 Ocak

    Değerli Müşterimiz,   Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları