11 Nisan 2013 #1736720

Teknosa Ürünü Göndermediği Halde Sitesinde Yola Çıkmıştır Yazıyor!

Teknosa.com sitesinden 6 Nisan 2013 tarihinde ürün siparişi(sipariş nu:223394745) verdim.8 Nisan 2013 tarihinden itibaren Teknosanın web sitesinde "Siparişiniz yola çıkmıştır" yazıyor.11 Nisan 2013 tarihinde ürün elime geçmediği için 444 55 99 müşteri hizmetlerini aradığımda siparişimin depoda beklediğini yakın zamanda kargoya verileceğini öğrendim.


Peki neden kargoya vermediğiniz halde web sitenizde ürününüz yola çıkmıştır şeklinde yazarak müşterileri yanılttıklarını sorduğumda ise bir cevap alamadım. Teknosanın müşterilerine doğru bilgi verilmesi hususunda gerekli tedbirleri alması gerektiğini düşünüyor ayrıca ürünümün ne zaman gönderileceği konusunda bilgi verilmesini istiyorum.

Barış 539 Okunma

Cevaplar

  • Barış03 Mayıs 2013

    teknosa müşteri hizmetleri ürününüz çıkışa hazır bekletiliyor dese de ürün elime ertesi gün geçti.teknosanın nasıl bir sistemi varsa departmanlar arasında bir haberleşme zinciri söz konusu değil. sonuç olarak ürün 1 hafta gecikmeli de olsa sorunsuz elime geçti.

  • Barış11 Nisan 2013

    Cevabınızda şikayetime ilişkin nerede bir yanıt yazdığını algılayamıyorum.cevap yazmış olmak için cevap yazıyorsunuz.ürünüm ne zaman kargolanacak?

  • Teknosa Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön