18 Haziran 2015

Teknosa Ürünlerim Teslim Edilmiyor

13.06.2015 tarihinde Gebze Center mağazanızdan iki tane ürün aldım. Çarşamba günü teslim edilecek olan ürünlerden biri düne kadar mağazadaydı ama sabah aradım ürün daha mağazaya bile gelmemiş. Personel arkadaş dün 3-4 defa arayıp bilgi almaya çalışmama rağmen bana dönüş yapacağını söyleyip hiçbir şekilde dönüş yapılmıyor. Bir de bana ürün gelmemiş acaba neden diye bana soruyor.


Teknosa'dan daha önceden de alışveriş yapmıştım demek ki şunu anladım sizinde kurumsal kimliğinize çok güvenmemek gerekiyormuş. Mağazada olmayan ürünü demek ki bundan sonra Teknosa ürün teslim garantisine güvenip almayacaktık hata yapmışız. Ürünlerimin hemen teslim edilsin ya da iptal iadesi yapılsın.

Tc 152 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi23 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Oncelikle Teknosa’yi tercih ettiginiz ve talebinizi bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz. Talebiniz ile ilgili size ulaşarak, iade ile ilgili bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com

  • Tc22 Haziran 2015

    Ürünleri teslim almak için son defa Teknosa'ya gittim. o kadar ilgisizi bir müşteri temsilcileriniz var ki evlere şenlik. Bir o kadarda ukala ve kendillerini beğenmişler. Ürünüm geldi mi 8 gün oldu diyorum depoya gelmiş mi gelmemiş mi ürün nerede UPS kime teslim etmiş daha haberleri bile yok. Ürünleri mi iptal edin para mı iade edin dediğimde gayet rahat bir şekilde sizin tercihiniz iptal edebilirsiniz gibi de bir yant alıyorum. Hani ürün teslim etmek gibi niyetleri hiç yok. Bir daha böyle ucuz bir marka olan Teknosa dan ömrüm yettiği sürece ne kendim ne yakın çevreme asla alış veriş yapmaları için müsaade etmeyeceğim. Ve her ortamda da bunu bütün sosyal paylaşım sitelerinde dile getireceğim. Bu üründen akrabalarımda alacaktı hepsini Vatan'a yönlendirdim ve o gün anında işimiz çözüldü. Bir daha asla ne sizden ne de sizin en ufak bir uzantınızdan kesinlikle alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Bırakın yapmayı o mağazalarınızdan içeri dahi girmeyi düşünmüyorum.

  • Teknosa Temsilcisi18 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön