30 Nisan 2013 #1770303

Teknosa Ürünler 2. Gün Servise Gitti!

Teknosadan samsung marka bilgisayar ve cep telefonu aldım. ikisini de aldığımın 2. günü servise gönderdim. servisten her döndüğünde ürünlerin sağlam olduğu hiç işlem yapılmadığı yazıyordu. teknosa çalışanları ürünün bozuk olduğunu gördüler. Ancak birşey yapamayacaklarını söylediler. müşteri hizmetlerini aradım yine sonuç alamadım.


Cep telefonunu 3. gönderdikten sonra tüketici mahkemesine başvurdum, paramı ancak avukat aracılığıyla, koca bildiğimiz teknosa hacize düşerek paramı ödeyebildi. her söylediğimin belgesi var. şimdi bilgisayarı 3. kez gönderdim yine sonuç yok. teknosaya ben 2 kere düştüm?

Veysel 36 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön