22 Nisan 2013 #1755950

Teknosa Üründen Memnun Kalmadım!

Forum Bornova teknosadan hp marka ultrabook aldım. Evde paketi açtığımda bilgisayarın ambalaj poşetinin olmadığını ve üründe ufak bir çizik gördüm. Değiştirmek için gittiğimde 3 kutu daha açtık ve hepsi de açılmış kurcalanmış kutulardı. Mecburen değiştirdim kurulumunu orada yaptılar.


Eve geldiğimde bilgisayarın kapağını açarken bir sürtünmenin olduğunu farkettim ve şimdi menteşesi gıcırdamaya başladı. Ürünün kurulumu yapıldığı için ürünü değiştirme fırsatım olmadı. 2000 lira para veriyorsunuz ama sıfır ambalajlı bir ürün alamıyorsunuz. Teknosa' dan ürün aldığıma pişman oldum.

Cem 42 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön