07 Mart 2016

Teknosa Ürün Üzerine Yanlış Yapıştırılan Etiket Üzerinden Ürünün Satılmaması!

Teknosa Kocaeli 41 Burada AVM şubesinden Samsung buzdolabını üzerindeki fiyat olan 1.799 TL'den satın aldım. Defalarca satış temsilcisine gri model olduğunu teyit ettirdim. "gri model beyaz model fiyatları farklı oluyor sizde neden aynı? " şeklinde sorduğum soruya satış temsilcisinden "bizde genelde beyaz ve gri arasında fiyat farklı olmuyor" şeklinde cevap aldım. Kredi kartımdan 1.799 TL çekildi ve faturam kesildi. Mağazadan çıkmak üzereyken fatura üzerinde yazan modeli internette arattım ve tarafıma satılan modelin beyaz model olduğunu fark
edip satış temsilcisine bu işte bir terslik olduğunu söyledim. Sonra satış temsilcisi de beyaz olduğunu fark etti ve fiyat farkı olduğunu gri modelin aslında 1.999 TL olduğunu söyledi. Bana üzerinde yazan fiyattan satmaları gerektiğini söyledim. Beyaz modele yapıştırılan etiketin aynısı gri yede yapıştırılmış kodlar da bir yanlışlık yok dendi.

Talha 139 Okunma

Cevaplar

  • Talha10 Mart 2016

    Burda teşekkürü firma değil 41 Burada mağaza sorumlusu hakkediyor. çünkü sorunum genel müdürlük tarafından çözülmedi ve sonradan benim bireysel olarak mağaza sorumlusu ile iletişime geçmem sonucu sorunum çözüldü. Mağaza sorumlusu na sonsuz teşekkürler.

  • Talha10 Mart 2016

    41 Burada Teknosa Mağaza Sorumlusu utku BEY'i aradım ve kendisine olayı anlattım. Kendisine yardımlarından dolayı ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için teşekkür ederim. Aynı nezaketi ilk satış işlemini yapan çalışanların da örnek alması gerektiğini düşünüyorum. Aynı teşekkürü Teknosa Genel müdürlük çağrı merkezine edemeyeceğim çünkü hiçbir şekilde yardımcı olmadılar.

  • Teknosa Temsilcisi07 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön