04 Ekim 2017 #9638037

Teknosa Ürün Teslimat Tarihi Belirsizliği

Teknosa Bayrampaşa Forum mağazasından 30 Eylül tarihinde almış olduğum Grundig buzdolabın bana 2-3 iş günü içerisinde teslim edileceği bilgisi verildi. Bugün 4 Ekim olmasına rağmen satın aldığım buzdolabı için defalarca aradım ürün tesliminde hangi aşamada olunduğunun bilgisini alamadım. Her aradığımda telefon numaramı alıp döneceklerini söylediler ama arayıp bilgi vermiyorlar. Yaklaşık 10 kez aradım cevap yok üstelik her aradığımda yeniden bilgilerimi alıyorlar. Bu kadar saygısızlık olmaz yetkililerin ilgilenmesini rica ediyorum.

Neslihan 341 Okunma

Cevaplar

 • Neslihan09 Ekim 2017

  Satın almış olduğum buzdolabını Teknosa'ya geri iade ettim. Benim ihtiyacım olan bir ürün için zaman kaybı ve ÖTV indiriminden yararlanamadığım için de maddi kayıba sebep oldular.

 • Neslihan05 Ekim 2017

  Arayıp bilgi verileceği söyleniyor her defasında ama ne arayan var ne de soran. Ürün teslimatı hakkında bilgi vermek bu kadar zor olmamalı. Teknosa gibi büyük bir şirketin bu denli takipsiz olabileceğine ihtimal vermezdim. Ama görüyorum ki müşteriye dönüşler kocaman bir "0"

 • Teknosa Temsilcisi04 Ekim 2017

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön