25 Şubat 2013

Teknosa Ürün Sıkıntısı Giderilmemiş!

Bilgisayar ekranım kırıldı, ayrıca şarj girişinde problem vardı Teknosaya götürdüm. 10 günlüğüne
şehir dışına çıkmam gerektiğini söyledim, bu sürede ürünüm tamir edilebilirse diye İstanbul adresimi verdim. Görevli ürün için, ekran maaliyeti 270 tl dedi, ben de o zaman ekran yapılmasın, şarj problemini çözün sadece dedim. (Bu işlem için herhangi bi ücret talep etmedi. ) Sonra Trabzon'a döndüm.


Ürünüm sözde sıkıntısı halledilip Trabzon Forum Teknosa'ya gönderilmiş. Ürünü ellerinde bulundurduklarına dair herhangi bir bilgilendirme yapmadan istanbul'a yollamışlar. 20 gündür beklediğim Ürün elime 3-4 gün daha geç geçti ve mağdur oldum, yetmedi sorunu giderilmemiş! Tekrar Servise Götürmeliymişim!

Burcu 52 Okunma

Cevaplar

  • Burcu26 Şubat 2013

    Mesai saaMesai saatleri içinde arandım, haliyle telefonu açamadım. daha sonra geri dönüş yaptığımda da, ''sonra aranacaksınız'' cevabını aldım. öğlen 12-13 arasında öğle tatilinde aranırsam açabilirim. Ki Şu saatten sonra Teknosa'dan herhangi bir beklentim yok, başka bir servis bulup onunla halletmeye çalışacağım. Teşekkürler.

  • Teknosa Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini 4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön