14 Ekim 2018
Yorum Yap
#11027227

Teknosa Ürün Kusuru ve İlgisizliği!

Yaklaşık 2 sene önce Balıkesir ili Bandırma ilçesi Atatürk Caddesi no. 20 Çarşı Teknosa mağazasından almış olduğum ürün ve geniş kapsamlı kasko ile 2664 lira olan ürünüm arızalı çıkmış olup hiçbir türlü servis ve bilgi konusundan yardımcı olmamışlar olup servise kendimin gönderdiği ürün kayıp durumuna düşmüş olup 1200 lira hediye çeki gelmiştir. Hediye çekini kabul etmediğim için tüketici il Hakem Heyeti'ne başvurarak para iadesi onaylanmış olup hakem heyetinin reddine diyerek tarafıma mahkeme açmışlardır. Yaklaşık olarak açılan mahkemeyi 3-4 ay önce onu da kazanmış olup hala daha paramın iadesi yapılmamıştır. En son oluşturmuş olduğum 4928558 numaralı şikayet kaydına rağmen hala yetkili biri tarafıma dönüş yapmamış olup Teknosa gibi kurumsal bir firma ismini kötülemektedir. Bu konu hakkında tarafıma ivedilikle dönüş yapılması ve para iadesinin yapılması için gereğinin yapılmasını istiyorum.

Emre Emre 751 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Emre21 Ekim 2018

  Herhangi bir çözüme ulaşılamadığı gibi herkes bir birinden habersiz kurumsal firma altında benim gözümde dolandırıcı ve ahlaksız bir firmadır. Ekte görüldüğü üzere evraklarım hazır olup ilk iş gününde icraya verilecektir.

 • Emre14 Ekim 2018

  İlgili konu hakkında çözüm yolunda ivedilikle dönüş bekliyorum. Teşekkür ederim.

 • Teknosa Temsilcisi14 Ekim 2018

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler