27 Ekim 2016 #6797062

Teknosa Ürün Fiyatı Kasada Değişti Ancak Etiket Fiyatı Uygulamadılar

Teknosa Tekirdağ Tekira mağazasından Sony ses sitemini (sony bdv-n9200) almak üzere kasaya gittim ancak ürünün fiyatının yükseldiğini belirttiler bunun üzerine tüketici hakları gereğince etiket fiyatının uygulanmasını istedim ancak bunu kabul etmediler. Oysa ürün zaten teşhir ve tek kalmış bir cihaz sıfır kapalı kutu fiyatı zaten olamaz olmamalı. Böyle kurumsal firmaları keyiflerine geldiği gibi hukuka ve yasalara aykırı davransınlar diye gitmiyoruz bunun tam tersini beklediğim için Teknosa'ya gittim ama tüm beklentim boşa çıkmış oldu. Teknosa'nın gayri ahlaki ve yasa dışı davranışını kınıyorum.

Levent 438 Okunma

Cevaplar

 • Levent03 Kasım 2016

  Teknosa müşteri hizmetleri beni aradı ve özür diledi ancak satış için bir işlem yapmayacaklarını belirtti yani kanuni olan etiket fiyatını uygulamayacaklar madem hatalısınız özür diliyorsunuz gereğini yapın! Yapmayacaksanız özür dilemeyin dalga geçer gibi!

 • Teknosa Temsilcisi27 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön