24 Ağustos 2013

Teknosa Ürün Açılmadan Memnuniyeti Anlamak!

Teknosa'dan alınıp hediye gelen ürünü değiştirmek istedim Balçova Ege Park'taki mağazadan. Kullandınız mı dendi. Yalan söylemeyip evet dedim. Üründen memnun kalıp kalmadığımı bakarak ambalajı koklayarak mı anlayacağım? Kahve makinesiydi üründe mağazadaki açıklardan bakacakmışım oldu birde şekerli kahve yaptırırsam anlarım. Üründen memnun kalmazsak 15 gün içinde değiştiremiyor muyuz üstelik hediye değişim kartı var.

Tezel 167 Okunma

Cevaplar

  • Tezel28 Ağustos 2013

    bu ayıp ne oluyor ??mağazaya gelince sorun varmı diye soran yokkii..paket açılmış o kadar presedür böyle;))

  • Tezel26 Ağustos 2013

    BURADA YAZANLA UYGULAMANIN ALAKASI YOK. TELEFONLA MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN GAYET İYİ NİYETLE BİR ELEMAN ARADI.TEKNOSA PRESÜDÜR GEREĞİ AÇILMIŞ MALI ALMIYORMUŞ.AYNISINI MAĞAZADAKİLERDE SÖYLÜYOR. TANİ MEMNUNMUSUNUZ NEDEN DİYE SORAN OLMUYORKİ PAKET AÇILMIŞ OLMAZ.PRESEDÜR BÖYLE .DİREKT CEVAPLARI BU.İYİDE HEDİYE DEĞİŞİM KARTINI NİYE VERİYORSUNUZ?BANA HEDİYE GELEN ÜRÜNÜ BEN KOKLAYARAK ANLAYAMAYACAĞIMA GÖRE AÇTIM VE AMBALAJI SAKLADIM VE 15 GÜN İÇİNDE MÜRACAT ETTİM.OLMAZ PAKET AÇILMIŞ.TEKNOSADAN BİRŞEY ALIRSANIZ HAYATTA DEĞİŞMEYECEĞİNİ BİLİN PAKETİ AÇTINIZ OLMAZ.AMA BEN KAYMAKAMLIKTAKİ TÜKETİCİ HEYETİNEDE BAŞVURACAĞIM BAKALIM NE OLUR??

  • Teknosa Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sn. Yetkili ; Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz. Teknosa’nın müşterilerine Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun maddeleri kapsamında sunduğu iade/değişim koşulları çerçevesinde talebiniz dikkatle değerlendirildi. Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 4’üncü maddesindeki düzenlemeye göre tüketici, satın aldığı üründe herhangi bir ayıp bulunması halinde malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıbı satıcıya bildirmekle yükümlüdür. Bu durumda tüketici kanunda düzenlenen seçimlik haklarından birini kullanabilir. Dolayısıyla tüketicinin mağazada görerek ve beğenerek aldığı bir üründe ayıp ve/veya arıza bulunmaması halinde bu üründen vazgeçme hakkı bulunmamaktadır. Ancak müşteri memnuniyetine verilen önem Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturuyor. Teknosa Asist Hizmetlerimiz kapsamında sunduğumuz, ürününüzde herhangi bir ayıp ve/veya arıza bulunmamasına rağmen ürününüzü keyfi olarak iade etmek istemeniz durumunda uygulamış olduğumuz hizmetimizi sizinle paylaşmak isteriz. Fatura tarihi itibari ile ilk 30 gün içinde ürününüzü ambalajı açılmadan aksesuarları ile birlikte eksiksiz geri getirmeniz durumunda, ürününüzü farklı bir ürün ile değiştirebilir, para iadesi veya mağazalarımızda süresiz kullanabileceğiniz iade çeki hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Ürünün kullanılması durumunda değişim iade talebiniz ancak Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun koşullarında karşılanabilmektedir Tüm Teknosa ekibi olarak elimizden gelen tüm yardımı yapmaya her zaman hazır olduğumuzu bir kez daha paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletişim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramız : 444 55 99 (7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön