20 Mart 2013 #1695549

Teknosa Tv'de Işık Sızması Var!

Ben tv yi aralık 2012 de aldım. benim tv'de de aynı sorunla birlikte ekranın sol tarafı 8-10 cm içe ve sağ tarafı 4-5 cm içe boydan boya daha açık renk tonu veriyor ve iki renk (açık-koyu) arasında sanal bir çizgi algılanıyor. Yani doğal olarak, mesela yeşil kağıt ile az daha açık yeşil kağıdı yan yana birleştirin, nasıl arada bir hat oluşuyorsa aynısı.


Bu hat hareketli görüntülerde öyle bir sırıtyor ki insanı illet ediyor, ama bu sorunu samsung yetkilileri gözle görmelerine rağmen normal kabul ediyor. Teknosa da servis tutanak tutarsa değişime gideceğini söylüyor. İstesek de bu sıkıntıyı aşamıyoruz, yaptırım yok ki napalım. Tüketici hakları hakem heyeti çare.

Zeynel 53 Okunma

Cevaplar

  • Zeynel05 Nisan 2013

    Teknosa'dan bir hanımefendi döndü bana doğru. Ama neymiş biliyor musunuz? Ürün değişimindeki 7 günlük süre hiç açılıp kurulum yapılmayan ürünler için geçerliymiş. Ürün kurulmuşsa teknik servisin raporuna göre değişim veya onarım yapılabiliyormuş. Türk milleti olarak o kadar kuş beyinli o kadar sazanız ki sizin gibi firmalara kesin yaptırım uygulayabilecek bir ne siyasi ne hukuki bir irade olmadığından kendinize göre müşteriyi allayıp pullayıp geri gönderebiliyorsunuz. Kutusundan çıkmayan ürünü değiştireceksem niye alayım zaten bu bir, 2.si görmediğim, kullanmadığım malın kusurlu-arızalı-ayıplı olduğunu nerden bileceğim. Siz mi çok ileri zekalısınız mesela benim durumumdaki bu kadar insan mı geri zekalı. Ama dediğim gibi yaptırım yok sizingibilere, bu uygulamalarınız cezasız kaldığı sürece mağdur olan hep benim müşterilerden oluşan garip halkım olacak. Böyle bir ülkede yaşadığımdan ben utanıyor ve lanet ediyorum, sözüm ona kul hakkı nedir duymamış batılı ülkelerde bile bırakın maddi zarara uğratmayı, vicdani rahatsızlık bile vermiyor tüketicilere o ülkedeki esnaflar. UTANINNN... Ey SAMSUNG ey TEKNOSA utanın.

  • Teknosa Temsilcisi20 Mart 2013

    Sn. Yetkili ; Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir. Konuyu bilgilerinize sunariz. Saygilarimizla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön