09 Eylül 2013

Teknosa Turuncu Kart Çeke Dönüşmüş ve İptal Edilmiş!

Bir alış verişimde Teknosa Turuncu kart çıkartmam tavsiye edildi. Epey de yüklü alış veriş yapmıştım ve karşılığında yüklü puan kazandım. Ben istediğimde hediye çekine dönüşeceğini söylediler. Fakat haberim olmadan çeke dönüşmüş ve 3 ay içinde kullanılmadığı için de iptal olmuş. Müşteri hizmetlerini aradım ve şimdide bana Teknosa'nın puanımı ben istemesem de çeke dönüştürme hakkı var dediler.

Bana tebliğ etmeye çalışmışlar ama numaran değiştiği için ulaşamamışlar. Numaram değiştiyse mailim var. 3.ay çeke dönüşmüş, 7.ayda süresi dolmuş benim 9.ayda haberim oldu. Tebrikler Teknosa.

Cenk 290 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön