01 Mayıs 2013 #1772482

Teknosa Tüketiciyi Yanıltıyor!

Teknosa Mağazası'ndan televizyon satın aldım. Ürünü satın aldığımda internet sitesinde satın aldığım ürün için "Bu ürün sadece Teknosa Mağazalarındadır" ibaresi olmasına ve ürün için "200 TL hediye" çeki vereceklerini belirtmelerine rağmen 200 TL hediye çekini vermemektedirler.
Üstelik sadece internet sitelerinde sadece mağazalarda satıldığını belirttikleri ürün için 200 TL hediye çekini yalnızca internetten yapılacak alışverişlerde verdiklerini söylemekteler.


Okuma yazma bilen herkes; aynı ürün için 200 TL hediye çeki ve sadece mağazalarda satılmaktadır ibarelerinin ne anlama geleceğini idrak edebilir. Burada mesele 200 TL hediye çekinden ziyade Teknosa firmasının insanları yanıltmasıdır.

Serdar 89 Okunma

Cevaplar

  • Serdar01 Mayıs 2013

    Tarafıma bilgilendirme yapılmamıştır. Şikayetimin sebebi sorulmuş, internet sayfasını kendilerine göndermem istenmiş ve konu ile ilgili dönüş yapılacağı bilgisi iletilmiştir. Şikayetim devam etmektedir.

  • Teknosa Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sn. Yetkili ; Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir. Konuyu bilgilerinize sunariz. Saygilarimizla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön