21 Mart 2013 #1698350

Teknosa Teslimat Konusunda Yetersiz!

13 Mart Çarşamba Teknosa Sapphire mağazasından Philips televizyon ve tv sehpası aldık. Cumartesi saat 12 ile 14:00 arası özel siparişle ürünlerimizin evimize teslim edilmesini istedik. Çalıştıkları Ups kargo! sadece tv sehpamızı getirdi ve tv sehpamızın camı kırılmıştı. Televizyonumuz ise gelmedi. !Televizyon farklı yere gönderilmiş.


Pazartesi akşam üstü tv gönderildi. Sehpa ise geri alındı!Tekrar yerine sehpa almak için Sapphire Teknosa'ya kadar gittik sipariş verdik. ! Çarşamba günü sehpamız geldi. Fakat bu sefer de Tv kurulum teknik servis elemanı gelmedi. Kısaca Cumartesi kurulması gereken tvmizin kurulumu Perşembe'ye kaldı. Boşa giden günlerimizin hesabını verebilir misiniz?

Pınar 107 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön