16 Aralık 2014
Yorum Yap
#2900636

Teknosa Teslimat Esnasında Arızalı Ürün!

Pazar günü Teknosa mağazasından Samsung marka bir televizyon aldım. Pazartesi akşam saat 8'de ürünün teslim etmek için gelen teknik servis daha kurulum aşamasında TV'yi açamadılar ve TV'yi yanlarında alarak gittiler. Bugün yapmış olduğum görüşme sonrasında Samsung servisi, ürünün değiştirilmesi için genel merkez ile görüşüleceğini, sürecin en erken 15 gün içerisinde sonuçlanıp TV'nin teslim edileceğini söyledi.


Saçmalığa bakar mısınız? Üç bin küsur lira para verip ürün alıyorum, ürün geldiğinde çalışmıyor, teknik servis ürünü alıp gidiyor, bize kalan en az 15 gün beklemek. Tutarı peşin alana kadar herkes tüketici yanlısı. TV bende 1-2 gün kalıp bozulsa anlarım ama bozuk ürün satmakta nedir?

Sercan Sercan 136 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi17 Aralık 2014

    Sn. Yetkili ; Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz. Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunariz. Saygilarimizla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler