27 Ağustos 2013 #1978161

Teknosa Teşhir Ürünü Sattı!

2/08/2013 tarihinde 4445599 Teknosa'dan aradılar. Şikayetim ile ilgili değerlendirme sonucunu bildirdiler. Bana teşhir ürünü satmadıklarını ifade ettiler. Yetkili bayana eğer Teknosa kayıtları incelenirse teşhir ürünü yerinden nasıl çıkarıldığı ve bana nasıl verdiklerini göreceklerini söyledim ise de kabul ettiremedim.


Biz meğer ne büyük yanlış yapmışız. 27/07/2013 tarihindeki Erzurum Teknosa kamera kayıtları incelenerek teşhir ürünü nasıl sattıklarını lütfen görsünler ve kapalı kutuda yeni ürünü versinler.

Mehmetkuzey 61 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön