09 Mayıs 2013 #1788245

Teknosa Teşhir Ürünü Satıldı!

Teknosadan almış olduğum Samsung Led Tv 1 hafta sonra bozuldu. Ürünü alırken bana teşhirli ürün verildi ve bana bilgi verilmedi. Arıza için gelen servis ürün teşhirli olduğu için yenisiyle değiştiremeyecekleri tamir yapacaklarını söyledi. Ürünü alırken alel acele bana fatura imzalattırıldı. Teşhirli ürünün daha ucuz olması gerekirken bana piyasa fiyatı üzerinden sattılar.


2100 TL para ödedim. Ürünü bana teşhirli satıp beni uyarmayan faturaya da teşhirli ürün kaşesini vurmasına rağmen bilgi vermeyen, teşhirli ürünü piyasa fiyatından bana satan Teknosa'dan şikayetçiyim. Aslında benim hatamda var faturaya bakmam lazımdı. Mağduriyetimin giderilmesini ve buna sebeple olanların cezalandırılmasını istiyorum.

Ali 110 Okunma

Cevaplar

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı13 Mayıs 2013

    Teknosa firması benimle görüşerek sıkıntımı gidermiştir. Göstermiş oldukları alakadan dolayı teknosa firmasına ve şikayetvar sitesine teşekkür ederim.

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı13 Mayıs 2013

    Maduriyetim giderilmiştir. Teknosa firmasına teşekkerler.

  • Teknosa Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön