Teknosa Teşhir Ürün Satışı!

Cihan Cihan11 Mart 11:26

01.03.2020'de Teknosa Forum Bornova İzmir mağazasından LG SM8600 model ürün satın aldım. Ürün tarafıma kargo ile gönderilerek 03.03.2020 tarihinde teslimatı yapıldı. Kurulum için gelen LG yetkili servisi ürün kutusunun daha önce açılmış olduğunu, dolayısıyla ürünün teşhir bir ürün olduğu tespitini yaparak servis formuna not düştü. 

Konuyu öncelikle LG müşteri hizmetleri servisi ile görüşerek ürünün teşhir bir ürün olduğunun teyidini yaptıktan sonra fatura ve servis formu ile birlikte ürünü satın aldığım mağazaya mail yoluyla 04.03.2020 tarihinde gönderdim. Bana gönderilen teşhir ürünün yerine aynı marka ve model kutusu açılmamış teşhir olmayan bir ürün gönderilmesi yönündeki talebimi (bu talebimin gayet normal bir tüketici talebi olduğunu düşünüyorum çünkü ben ürünü satın alır iken teşhir ürün değil sıfır ürün bedeli ödemesi yaptım) ilettim. 

Konunun gayet  net  bir şekilde ürünü tarafıma gönderen Teknosa kaynaklı bir hata olmasına rağmen talebimin üzerinden 1 haftalık bir süre geçmesine rağmen sorunun çözülememe sebebini sormak için aradığım Teknosa  mağaza ve müşteri hizmetleri personelinden 04.03.2020 tarihinden bu Yana almış olduğum tek cevap incelemenin devam ettiği ve sorunun en kısa sürede çözüleceği olmaktadır.

Müşteri memnuniyeti konusuna sürekli vurgu yapan Teknosa gibi kurumsal bir firmanın, tamamen müşteriyi mağdur ettiği somut örnek olayın bir an önce çözüme kavuşturulmasını bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Teknosa Logo Teknosa 18 Mart 09:15

Müşterimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Teknosa Müşteri Hizmetleri

Teknosa Logo Teknosa 11 Mart 11:28

Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa süre içinde sizinle irtibata geçeceğiz. Dilerseniz tüm görüş ve önerileriniz için 0850 222 55 99’dan bize ulaşabilirsiniz. Teknosa Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler