Teknosa Teşhir Dizüstü Bilgisayar

Bahar Bahar3 hafta önce

25.06.2020 Teknosa Nazilli şubesinden Lenovo Ideapad s145 i3 işlemci bilgisayar aldım ancak ürünün teşhir olduğunu mailime faturam gelince öğrendim. Bilgisayarın fiyatı 3.399₺ idi ancak faturada 2.840₺. Buraya kadar sorun yok ancak bize ürünün teşhir ürünü olduğu bilgisi verilmedi ve üstüne bize bu bilgisayarı alınca mouse taşıma çantası soğutucusu kulaklığı USB'si indirime gireceği söylendi. Ben de bunun üzerine bunları aldım üstüne kolonya bizden hediye dendi ancak e faturama bakınca kolonyanın dahil hepsinin parasını benden almışlar üstelik ürünlerin de ek indirimi olmamış! Windows 365 bireyseli 100₺ ye bilgisayara yükleyebileceklerini söylediler ancak e faturama bakınca onun fiyatı da 469.00₺. Teknosa'dan bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Pes!

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 4Yorum

Cevaplar

Teknosa Logo Teknosa 3 hafta önce

Müşterimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Teknosa Müşteri Hizmetleri

Teknosa Logo Teknosa 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa süre içinde sizinle irtibata geçeceğiz. Dilerseniz tüm görüş ve önerileriniz için 0850 222 55 99’dan bize ulaşabilirsiniz. Teknosa Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Serdar 3 hafta önce  

  Aynısı 22 gün önce bana da oldu ürünün siparişini 33 Dakika içinde iptal ettirdim ama office 365 parasını kestiler vermediler.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Bahar 3 hafta önce  

  Ben de fark ettiğimde iade edecektim ancak bilgisayar ihtiyacım vardı final ödevlerim için mecbur kullanmak zorunda kaldım :(

 • profile-icon Eren 3 hafta önce  

  Keşke bu kadar fazla ürünü aynı anda almasaydın. Ne önerdilerse almışsın. Bu şekilde promosyon diye verilen ürünleri alma zaten. Geçmiş olsun.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Bahar 3 hafta önce  

  Teşekkür ederim. Aldığım ürünlerden pişman değilim aslında hepsi de ihtiyacım olan ürünlerdi ancak bize fiyat konusunda yalan söylenmesi hiç hoş değildi. Bir daha Teknosa'ya adımımı atmam artık.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler