09 Mayıs 2013 #1788282

Teknosa Telefonum Arızalı Çıktı!

Teknosa' dan 7 ay önce aldığım telefonum 4 kez servise gönderilmesine ve her seferinde sorun gözükmüyor çözüldü denmesine rağmen sorunum halen devam ediyor aldığımdan beri 7 aylık telefonumu toplasanız 3 ya da 4 ay kullanabildim diğer zamanlar sürekli servise gidiyor bir hafta kalıp yapıldı diye geri gönderiyorlar ben olumsuz bir durumda muhatap bulayım sorun yaşamayayım diye teknosadan alışveriş yapıyordum.


Yanlız böyle bir sorunla karşılaştım neredeyse 4 aydır telefonumun sorununu çözemediler yetkili servise göndermekten başka kesinlikle yardımcı olamadılar ben haftada bir gün iş çıkışı teknosaya uğrayıp telefonu teslim ediyor diğer haftada almaya gidiyorum bu yaklaşık 4 aydır böyle.

Seda 16 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön