02 Eylül 2013 #1989062

Teknosa Telefon Tuşu Sert Basıyor!

Teknosa'dan almış olduğum 2 adet aynı model telefondan birinin tuşu sert basmaya başladı. Antakya Primemall şubesine götürdüm. Benden almadılar. Başka şubeden almış olduğum için. Bunun üzerine başka şubeye götürdüm. Bu telefonların böyle çalıştığını söylediler fakat diğer telefonumda herhangi bir sorun yoktu.


Telefonu bir daha götürdüm. Bu sefer bana kızarak tamam garantiye göndeririz dediler. Birkaç gün sonra Teknosa çalışanı özel hattından beni arayarak bana telefon fiyatı kadar fiyat çıkardı. Bana 245 TL fiyat çıkardı. Bana başka sorunlar çıkardı. Telefonumun değiştirilmesi ya da para iadesini talep ediyorum.

Fevzi 72 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön