20 Nisan 2013 #1754519

Teknosa Telefon Mesaj Atmıyor!

10 gün kadar önce Aydın Kuşadası Teknosa dan hem kendime hem kayın biraderime HTC Desire SV çift sim kartlı cep telefonu aldım. iş yerimden bir arkadaşımı da teşvik edip ona da aldırdım. Telefonda en büyük eksiklik olarak çift sim kart takılı iken her hangi bir numarayı aradığımda ya 1 veya 2 dakika bekliyor yada hiç aramıyor. Bunu 5 aramadan ikisinde yapıyor. Ayrıca mesaj atmıyor.


Sorunu teknosaya bildirdim. Yanlarında denedim. cihaz 2 dakika yine bekletti. HTC firmasına mesaj atacaklarını söylediler 3 gündür bir cevap yok. Teknosa gibi bir firmaya sorunlu bir cihazı sattıkları için hiç yakıştıramadım. Daha önce htc kullandım ama HTC Desire SV sorunlu bir cihazdır. Arama yaparken beklemekten bıktım.

Yücel 109 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi20 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön