01 Ağustos 2017 #9023138

Teknosa Teknogaranti Batarya Değişim Mağduriyeti!

12.14 tarihinde Teknosa Kocaeli Arasta Park mağazasından bir iPhone 5S satın aldım. Satış temsilcisi bir sigorta satın almamı önerdi. 2 yıl bitiminde ücretsiz olarak telefonumun bataryasını değiştireceklerini söylediler ve özellikle üstüne basa basa ne olursa olsun ister üretici ister tüketici kaynaklı sorun olsun, koşulsuz şartsız batarya değişimi olacağını söylediler.


Geçen hafta Teknosa'ya gittiğimde bataryanın kullanım kaynaklı az gitmesi vb. Durumlarda batarya değiştirilemez yanıtı aldım. Üretici kaynaklı olmalıymış. Satarken taahhüt ettikleri vaatleri yerine getirmiyorlar. Bu şekilde kurumsal bir firmanın Teknogaranti kapsamı adı altında müşterilerini kandırma yönünde yürütmekte olduğu satış politikası hiç doğru değil. Satış primi yapmak için yalan söyleniyor. Boşa 300 lira para verip mağdur olduğumla kaldım. Batarya değişimi dışarıda zaten 300 lira. Boşa para vermeye gerek yokmuş.

Umut 626 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi01 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz,   Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.     Saygılarımızla     TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön