26 Ekim 2016 #6787486

Teknosa Tekno Garanti Masalı!

Teknosa'dan almış olduğum LG G3 telefonumla beraber satış temsilcisinin önerisiyle tekno garanti paketini de aldım. İki yıllık süreç içerisinde telefonun ekranında sararma gerçekleşti ve LG yetkili servise göndermiş olduğum telefonumun tamiri yapılarak tarafıma teslim edildi. Lakin 2 yılın sonunda aynı ekran sararması sorununun nüksetmesi neticesinde, uzatılmış garanti kapsamında Teknosa şubesinden garantiye gönderdim.


15 gün sonrasında adını bile bilmediğim AIG Sigorta ile muhatap oldum. AIG Sigorta servisi benim hatamdan dolayı olduğunu iddaa ederek hiçbir işlem yapmadan telefonumu geri gönderdi. Anladığım kadarıyla Tekno Garanti tümüyle bir yalanmış. İnsanları mağdur etmekten başka bir şey değilmiş. Öncelikle Teknosa'ya bu hizmeti bize satıp, kandırdığı için teşekkür ederim. Yaşadığım bu sorun üzerine Teknosa'dan bir çöp dahi alınmaması gerektiği kanaati düşüncesindeyim.

Musa 1.328 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz,   Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.     Saygılarımızla     TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön