05 Eylül 2013 #1994915

Teknosa Tamir İçin Yüksek Ücret İstiyor!

Teknosa'dan yaklaşık 1 yıl önce aldığım dizüstü bilgisayarımın ekranında temizleme amaçlı kimyasal madde teması sonucu ekranı bozuldu. Garantisi 2 yıldı. Teknosa aracılığı ile Samsung servisine yolladım. Kullanıcı hatasından kaynaklandığı yönünde geri dönüş yapıldı. Bilgisayarımı nasıl temizleyebilirdim bilmiyorum.


Klavyede de sıvıdan kaynaklanan sorun olduğu, değişmesi gerektiği söylendi. 430 TL para istendi. Kabul etmedim ve bilgisayarı geri aldım ve başka bir yerde tamirciye gösterdim. Sadece ekranında sorun olduğu söylendi ve 150 TL para ödeyip bilgisayarıma sağlıklı bir şekilde kavuşmuş oldum. Samsung marka almadan önce bir daha düşünmem gerekecek.

Müge 58 Okunma

Cevaplar

  • Müge18 Eylül 2013

    telefonla aranıp ulaşılamadıgım doğru değildir

  • Müge18 Eylül 2013

    telefonla tarafıma ulaşıldı.mesajınız konuyla alakasızdır.sorunum çözülmedi

  • Teknosa Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön