31 Ekim 2016 #6808615

Teknosa Taksitli Telefon Kredisi İptali 3 Haftadır Yapılmadı!

Bundan tam 3 hafta önce Teknosa'ya iPhone 6S almak için gittim sistemden bakarak ''elimizde var'' dediler. Görevli kişiye kapalı kutu değil mi? Diye sordum ve ''evet tabi ki kapalı kutu dendi ve ING Bankasından kredi çekmem için bir yarım saat görüştüm ve para Teknosa'nın hesabına yattı görevli kişi sisteme girdi. Ardından ''tamam para onaylanmış'' dedi ve depoya telefonu almaya gitti bir geldi ''telefonun kutusu açık, telefonda çizik var, başka telefonda yok, bu şekilde alır mısınız'' diye sordular bende ''hayır'' cevabını verdim.


''Beklerseniz getirtmeye çalışırız'' denildi ama açık kutuyu bile kapalı diye baştan vermeye çalışan bir sisteme güvenemem diye krediyi iptal ettirmek istedim. ''Tamam e-mail yollanacak size haber vereceğiz'' dendi haber verilmedi. Gidip sordum ''müdür yok'' dendi. Çalışan görevliye 2-3 günde bir mesaj attım ''bilgilendirip size söylenilecek'' dedi. Cevap gelmedi. 3 haftadır kredi iptal edilmedi yeter artık.

Çağrı 241 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz,   Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.     Saygılarımızla     TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön