26 Şubat
Yorum Yap
#10175323

Teknosa Takılan Ekranda Ölü Piksel Vardı!

07 Ağustos 2015'te almış olduğum Samsung Galaxy J500 J5 beyaz akıllı telefonum için 1 yıllık genişletilmiş garanti yaptırdım. Bu bir yıllık süre zarfında telefonumun ekranı kırıldı ve servis tarafından değiştirildi ama takılan ekranda ölü piksel vardı. Bunu pek önemsemedim. Telefonumu alırken bana iki senenin sonunda pilimin arıza yapması durumunda değiştirileceği beyan edilmişti.
06 Şubat 2018 tarihinde Teknosa Bornova Forum mağazasına başvurdum. Telefonumda pilinin şişme yaptığını arka kamerasında sorun olduğunu (bulanık çekim sorunu) ve değişimde olan ölü piksel hatalarını başvurumda belirttim. Servise giden cihazım için firma tarafından cihazda kullanıcı kaynaklı hasar tespit edildiği ret onarımsız iade ibareleri yazılarak iade edildi. Teknosa yetkilisine cihazın hiçbir yerinde düşmeye bağlı bir hasar olmadığını gösterdiğim halde telefonum onarılmadan iade edildi.

Bora 1.658 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi27 Şubat

    Değerli Müşterimiz,   Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.     Saygılarımızla     TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler