24 Ağustos 2013 #1974664

Teknosa Stokta Olmayan Ürünün Satılması!

Geçen cumartesi günü firmanın web sitesinden beğendiğim notebooku almak üzere Ankara Optimum AVM mağazasına gittim. Satış sorumlusu arkadaş stoklarında bir adet olduğunu söyledi ve kredi kartımdan işlemi yaptı. Ürünü paketlemeye gittiğinde ürünün mağazada bulunmadığını söyledi.


Gerekli açıklamayı yapmak yerine beni duymazlıktan gelerek diğer Ankara mağazalarına ulaşıp ürünün olup olmadığını öğrenmeye çalıştı. Netekim ürün bulunamadı ve satış işlemi iptal edildi. Fakat burada önemli olan Teknosa gibi teknolojik ürünler satan bir mağazanın kendi stoklarından seri bir şekilde haberdar olmasını sağlayacak bir yazılım kullanmaması, bize zaman kaybı yaşatılmasıdır.

Tuğba 54 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba29 Eylül 2013

    Tek işim Teknosa'dan gelecek telefonu beklemek olmadığından çağrılarını yanıtlandıramamış olabilirim. Firmalar bir kez arayıp ulaşamayınca otomatik yanıt atıyorlar galiba siteye.

  • Teknosa Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön