07 Mayıs 2013 #1782364

Teknosa Söz Verilmesine Rağmen Ürün İadesi Alınmadı!

27/04/2013 tarihinde Antalya Özdilek AVM'de bulunan Teknosa isimli mağaza'ya yoğun Matematiksel işlemler yapabilecek bir dizüstü bilgisayar bakmaya gittim. Gitmeden önce de 184MB kadar olan excell formatında bir veritabanı dosyasını taşınabilir USB belleğe yükledim.


Mağaza çalışanı, bilgisayarı mağazada deneme imkanı olmadığını, %1500 çalıştıracağı garantisini ve eğer çalıştırmazsa geri iade alabileceklerini söyledi.


Aldığım ürün dosyayı işlemede yetersiz kaldı. Ertesi gün 28/04/2013' te iade için gittim. Çalışanı buldum "ben öyle bir söz vermedim" dedi. mağaza müdürü G. Ç. ile konuştum ürünü iade almadılar. Bu durumu şikayet ederim.

Cem 46 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön