13 Nisan 2013 #1740715

Teknosa Sorunlu Ürünü Geri Gönderiyorlar!

Adana kenan evren teknosa mağazasından aldığım blackberry 9780 telefonum daha aldıktan bir ay sonra iki defa servise gitti ve sadece güncelleme yapıp gönderdiler. mağaza da bir daha gönderseniz bile değişim yapılmayacaktır dedi. Ardından son zamanlarda bir daha servise gitti ve yine güncelleme yapıp gönderdiler.


Telefonum ilk senesinde üç defa arızalanıyor ve dalga geçer gibi sadece telefon güncellemesi yapıp gönderiyorlar,sorun da devam ediyor.ancak teknosa kendinden aldığım telefon konusunda hiç ama hiç yardımcı olmuyor.

Esen 57 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön