15 Şubat 2014
Yorum Yap
#2292050

Teknosa Sorumluluk Almıyor

29 Ocak'ta Edremit Teknosa'dan Toshiba marka bir laptop aldık. Bilgisayarı alırken satış görevlileri bize bilgisayarımızı herhangi bir durumda yedeklemek ve korumak için 138 TL'ye bir yazılım satın almamızı önerdiler. Bu yazılımı da satın almayı kabul ettik. Yazılımın yüklenmesi için bizim bir harici harddisk getirmemizi söylediler.


Onlara içinde 6 yıllık tüm aile fotoğraflarımızın,videolarımızın dosyalarımızın bulunduğu harici hardiski verdik. Harici harddiski Teknosa'ya verirken içinde dosyalarımızın bulunduğunu belirttim, onlara bir zarar gelip gelmeyeceğini sordum. Bir şey olmayacağını söylediler. Harddisk geldiğinde tüm dosyalarımızın tek kopyaları silinmişti ve Teknosa sorumluluk kabul etmiyor.

Zeynep 71 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sn. Yetkili ; Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz. Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunariz. Saygilarimizla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler