09 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10769767

Teknosa Sony M4 Aqua Servis Şikayeti!

Konya Kule Site Teknosa'dan Sony M4 Aqua almıştım. İlk aldığım günden bu yana aşırı ısınmadan dolayı memnun değildim fakat ısınmasını çok da problem etmiyordum. Ta ki telefon ısınmadan dolayı kendini kilitleyip sürekli yeniden başlayana dek. Bundan dolayı telefonu garantiye gönderdim. Ana kart ve batarya değiştiği söylendi fakat garantiden geldiğinde aynı problem devam ediyordu ve hemen tekrar gönderdim. Ama servis ekran arızası bu da kullanıcı hatası diye onarımı kabul etmiyor. Ekran ile aşırı ısınma ve telefonun kendini tekrar başlamasının ne ilgisi var ki. Bu konudan şikayetçiyim.

Meriç Meriç 491 Okunma

Cevaplar

  • Meriç10 Ağustos 2018

    Maalesef hiçbir sonuç alınamıyor. Telefonun aşırı ısınması ve bundan dolayı sürekli kendini tekrar başlatması nasıl nasıl kullanıcı hatasından kaynaklı ekran hasarın bağlanabilir. Ve ekranda kullanıcıhatasından kaynaklı bir darbe olmamasına rağmen. Para veriyoruz uzatılmış garanti kapsamına dahil oluyoruz ve Teknosa zarar etmesin diye arızalarımız giderilmiyor. Ben böyle rezalet bir durum görmedim. Çevremde bulunan insanların Teknosa'dan alışveriş yapmamaları için elimden geleni yapacağım.

  • Teknosa Temsilcisi10 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz,   Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.     Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler