31 Ocak 2014 #2266998

Teknosa Siparişimi Göndermiyor

Buradaki bütün yorumları okuduğumda anladımki Teknosa insanları yanıltıyor. Benimde 125043665 ve 225314102 no'lu siparişlerimi 26 ocakta verdim. Bugün 4. gün mail atmama rağmen hiç bir cevap alamadım.


Bu arada verdikleri numarada her aradığımda yanlış numara diyor. En kısa zamanda tatmin edici cevap verilmezse Teknosa'yı tüketici haklarına şikayet edeceğim. Bu arada kredi kartından çekim yaptılar.

Deniz 45 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön