09 Eylül 2013

Teknosa Sevkiyat Sözü Olan 1-3 Gün Aralığına Uyulmuyor!

1 Eylül Pazar günü internet üzerinden alınan LG marka televizyonun sevkiyatını Çarşamba günü uzun uğraşlar ve 10'dan fazla telefon görüşmesi ile İstanbul'un göbeği Acıbadem'e ancak alabildim. Eğer teslimatınız UPS'nin ana şubelerinden birine gönderilmezse 1 haftadan önce teslimatınızı alamıyorsunuz.


Telefonda 4-5 konuşma sonrası ürünü ana şubelerinden birine aldırdım ve teslimata gelen UPS görevlisi de aynı sorunu yaşadıklarını söyledi. LG'nin servisi de Teknosa'dan alınan ürünlerde söylenen tarihte sevkiyatın gelmediğini ve kendilerinin de bu nedenle sıkıntı yaşadıklarından bahsetti. Ürününüzü takip edin, 1-3 güne uyulmuyor. Teknosa'ya şikayet yazdım ancak cevap bile vermediler, ayrı konu.

Eren 97 Okunma

Cevaplar

  • Eren12 Ekim 2013

    Müşterimiz bize ulaşsın demişler. Ben neden ulaşayım ki? Ben ürünümü zaten teslim aldım, teslimat için 3 gün diye belirtiyorsunuz ancak 50 telefon görüşmesi yapmam gerekti bunun için. Kargo firması da franchise kargo şubelerine teslim edilen internet siparişlerinin hiçbir zaman 3 günde teslim edilmediğini teyit etmişken bunu kendi içinizde düzeltip ona göre cevap vermenizi ve internet sayfanızı güncellemenizi beklerdim.

  • Teknosa Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön