04 Eylül 2013 #1989208

Teknosa Servisi Telefonu Yapamıyor!

Ben 1 sene önce Teknosa'dan Samsung S-6500 model cep telefonu aldım. Aldıktan 4-5 ay sonra dış kasada soyulma nedeniyle garantiye gönderdim. Geldikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Garantiden geldikten yaklaşık 6 ay sonra yine aynı sorunla karşılaştım ve telefonumu tekrar garantiye gönderdim .


Bu sefer yine dış kasa ve buna ilave olarak da arka kapağın değişmesini bildirdim . Telefonum garantiden geldikten sonra orijinal ön kapak değişmiş olarak geldi. Ben bundan şikayetçiyim ve hiç memnun kalmadım. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise tekrar garantiye göndermemi söylediler. Bu benim sorunum değil. Ne yapmam gerekiyor ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çiğdem 49 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem11 Eylül 2013

    Ayrıca evet teknoasist merkezi tarafından arandım ama müsait olamadığımdan dolayı açamadım .

  • Çiğdem11 Eylül 2013

    Bana telefonumun tekrar garantiye gönderilmesi söyleniyor. Benim telefonum garantiye gide gide telefon olmaktan çıkacak yakında. Çıktı gibi de zaten :( Bana yardımcı olursanız sevinirim.

  • Teknosa Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön