02 Eylül 2013 #1988891

Teknosa Servise Gönderdiği Telefonumun Arızası Giderilmeden Teslim Edildi!

18.07.2013 tarihinde Kastamonu Teknosa mağazasından aldığım Sony Xperia miro markalı cep telefonu 22.07.2013 tarihinde arızalandı. ( Konuşma esnasında kendiliğinden kapanıp açılması) telefonu mağazaya götürdüm. Ürün teknik servise gidip geldi. Ürünün elime geldiği gün arızasının devam etmekte olduğunu gördüm. Daha sonra tekrar mağazaya gittim bu kez ürünün iadesi ya da başka bir ürün ile değişmesi talebinde bulundum ve ürünü mağazaya bıraktım.


Yaklaşık 15 gün mesaj geldi. Mağazaya gittiğimde taleplerimin karşılanması bir tarafa, arızalı ürün ve üzerinde üründe herhangi bir arıza tespit edilmemiştir yazılı servis raporu elime verildi. Arıza hala devam etmektedir. Ürünün iadesini istiyorum.

Sefa 85 Okunma

Cevaplar

 • Sefa11 Ocak 2014

  O MÜŞTERİ TARAFINIZA DEFALARCA ULAŞTI. AMA HER DEFASINDA DALGA GEÇER GİBİ OYALANMAYA DEVAM EDİLDİ. TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNİN PARA İADESİ KARARINA RAĞMEN 2 AYDIR OYALANIYORUM. TAMAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ESAS ALIYORSUNUZ AMA SESİ ÇIKMAYAN HAKKINI ARAMAYAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ. BEN BUNU GÖRDÜM.

 • Sefa21 Eylül 2013

  HİÇ BİR ÇÖZÜM BULUNMADI

 • Sefa08 Eylül 2013

  SORUNUMA HİÇ BİR ÇÖZÜM BULUNMADI

 • Teknosa Temsilcisi03 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön