11 Ocak 2016
Yorum Yap
#4614408

Teknosa Servis Sorunu!

27.11.2015 tarihinde İzmir Forum Bornova Teknosa servisine verdiğim Nokia x model telefonum, teslim ettiğim tarihten itibaren 30 iş günü geçti hala elime geçmedi, Teknosa'yı arıyorum ulaşamıyorum bilgi alamıyorum, ulaştığımda da hafta sonu olduğu in bilgi veremiyoruz diyorlar ama hafta içi ulaşamıyorum ve sonra da bana dönüş yapmıyorlar. Böyle çalışma prensibi olabilir mi en fazla 20 gün içinde elime geçmesi gereken telefonumu 30 gündür alamadım.

Merve 101 Okunma

Cevaplar

  • Merve17 Ocak 2016

    Teknosa' ya teşekkürler ilgilendiler ama bunu da yapmaları gerekiyordu değil mi? Ayrıca bana sundukları çözümden tatmin değilim. Telefonumuza erişemiyoruz fakat telefonun değerini bize geri ödediler, ben eski telefonuma sahip olamıyorum, belki içinde kopyalayamadığım verilerim mevcut ya da o model telefondan başkasını kullanmak istemiyorum? Halihazırda şu an piyasada eski telefonumu aldığım fiyat değerinde (500 lira) telefon alamıyorum/bulamıyorum üzerine illa ki para ekleyip almam gerekiyor, özetle bizi mağdur bıraktılar.

  • Teknosa Temsilcisi11 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler