09 Aralık 2015

Teknosa Servis Hizmeti Vermedi

12 Kasım'da Teknosa Tepe Nautilus mağazasından aldığımız Arçelik kahve makinesinde çıkan sorundan dolayı mağazaya başvurduğumuzda servis için ürün kabul edilmedi. Firma ile mağazanın arasındaki sorun nedeniyle servise kendimizin götürmesi gerektiği bilgisi verildi.


Alış sırasında bu konuda bilgilendirilmediğimiz gibi kendi aranızdaki sorunun mağduriyetini yaşıyoruz. Ürünün servis hakkının Teknosa tarafından sağlanmasını istiyorum.

Songül 63 Okunma

Cevaplar

 • Songül03 Ocak 2016

  Müşteri hizmetleriyle son görüşmemizde; ürünü servise gönderemeyeceklerini, kendi imkanlarımızla servise ulaştırmamızı ardından serviste sorun çözülmezse bu defa tekrar Teknosa^ya başvurup değişim istememizi önerdiğiniz için ürünü iade etmek istediğimizi belirttik. Bunun üstüne kaydımızın alındığına dair tarafımıza bir mesaj geldi. Ama o gündür bugündür ne arayan ve ne soran. İki hafta bile tam olarak kullanmadığımız ürünü sadece Teknosa şube ile Arçelik arasında yaşanan sorundan dolayı rafa kaldırmış bulunmaktayız. Yeni bir öneriniz olacak mı?

 • Songül15 Aralık 2015

  Merhaba, yaklaşık 10 gündür Teknosa güvencesiyle satın aldığım ürünün servis problemini çözemediğiniz gibi her seferinde müşteri hizmetleri kaydınızı oluşturuyorum diyor ve sonuç alamıyorum. Artık ürünü servise yollamanızı değil ürünü geri iade etmek istiyorum. Gereğinin yapılmasını sağlarsanız sevinirim.

 • Songül10 Aralık 2015

  Merhaba, iki gündür müşteri hizmetleriyle kaydimizin oluşturuldugunu konusuyoruz. Bunun dışında bir gelişme kaydedemedik. Bilginize.

 • Teknosa Temsilcisi09 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön