15 Mayıs 2013 #1800475

Teknosa Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor!

22.12.2012 tarihinde Teknosa'dan iphone 5 aldım. 3 ay içinde cihaz üst kapama tuşu bozuldu. Tamir için götürdüğümde ısrarla servis için Teleservice firmasına elden götürmemi söylediler. Bende öyle yaptım. 25.4.2013 tarihinde servise teslim ettiğim telefon hala gelmedi bugün itibariyle 20 gün doldu. Teknosa dan daha önceden de aldığım bir fotoğraf makinesi nedeniyle yine servis problemi yaşamıştım. yine benzer sorunlar olmuştu.


Bundan sonra Teknosa dan kesinlikle bir şey almayacağımı söyleyebilirim. Hayatımda bu kadar ilgisiz bi müşteri hizmetleri bölümü görmedim. Sattıkları malın arkasında kesinlikle durmuyorlar.

Yaşar 26 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön