08 Nisan 2013 #1730679

Teknosa Sattığı CepKask 52 Gündür Ürünümü Göndermedi!

Telefonumu alırken, satıcı arkadaşın tavsiyesi ve övmesi üzerine cepkask yaptırdım. Elimden düşmesi sonucu kırılan telefonum tam olarak "52" gündür geri alabilmiş değilim. Capkask'ın ilgisiz tavrı, samsung servisinin vurdumduymazlığı ; teknosanın bu ürünü satarken "böyle kötü bir firmayı" överek bana bu ürünü satın aldırması.


Kaybolan 52 gün, telefonsuz kullanamadan ödenen 2 internet faturası, stresi cabası. Artık Cepkask'ı aramaktan bıktım, sinirlerim bozulmaya başladı. Hala telefonumun ne zaman geleceğini bilememem de cabası.

Yusuf 32 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön