23 Şubat 2013

Teknosa Satış Sonrası Hizmet!

Teknosa bayisinden Nokia c601 serisini aldım bir gün sonra telefonda şebeke sorun donma ve kapanma ile karşılaştım Teknosa bayisine gittim beni servise yönlendirdiler tel tamir gördü bende değişim talep ettim değişti gelen üründe de aynı sorunlar vardı o da tamir gördü tekrar değişim yapıldı .

Son gelen kullandığım üründe de aynı sıkıntılar vardı telde 3 parça değişimi yaptılar servis değişim talebim olamayacağını söyledi 1 senede 3 hakkım varmış 650 liraya aldığım sıfır üründe 3 parça değişimi yaptılar Teknosa dan şikayetçiyim.

Emre 72 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi23 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön