18 Şubat 2013

Teknosa Satış Sonrası Destek Yok!

14 Şubat 2013 tarihinde hediye olarak almış olduğum saç düzleştiricisini eşim kontrol etti ve seramik yüzeyinin tam birleşmemesinin sorun yaratacağını bu şekilde kullanamayacağını söyledi. Bende faturasıyla gidip değiştirebileceğini söyledim. 17 Şubat 2013 tarihinde ürünü Tunalı mağazasına götürdü. Değişim yapmamışlar.


Bide bahaneler var tabi kişisel bakım ürünü değiştirilemezmiş, ambalaj açılınca değiştirilemezmiş. Bu kuralları uygulamaya koyan yönetici her kimse tebrik ediyorum. Açmadan, dokunmadan, incelemeden nasıl anlayacak insanlar ürünün iyi yada kötü olup olmadığını. Ürünün değiştirilmesini istiyorum. İade etmek istesem acaba neler olur kim bilir.

Levent 41 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön