19 Mart 2013 #1693794

Teknosa Satış Elemanının Tutumu!

18. 03. 2013 tarihinde saat 18:00 civarı Cevahir/Teknosa'ya flaş bellek almak üzere gittim. Söz konusu reyonda düzenleme yapmakta olan satış elemanı, bilgi almak üzere yönelttiğim sorulara gayet kayıtsız ve umursamaz kalmıştır. Israrlı sorularım üzerine cevap verme zahmetinde bulunmuştur, fakat gayet ciddiyetsiz ve laubali bir tutum içinde. .


Yardımcı olmaya çalışan başka bir elemana tuhaf sözler sarf etmiştir. Eleman, istediğim ürünü, başka bir bölümden getirmek üzere yanımdan ayrıldığında: "Amerika'ya gidip, oradan getirseydin bari! Yok artık ya!" şeklinde benim duyabileceğim şekilde, kasıtlı olarak cümleler sarf etmiştir. Teknosa'ya yakıştıramadım!

Şeyda 106 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön