12 Nisan 2013 #1737862

Teknosa Şarjı Çabuk Bitiyor!

Teknosa' dan fujufilm fotoğraf makinesi aldım. Şarjı çok çabuk bittiği için ertesi gün geri götürdüm. Görevli arkadaş çok resmi çektiğimi söyledi, tatilde olduğum için bende olabilir diye düşünüp ve kabullenip geri döndüm. Fotoğraf makinem şarj olurken problem yaşıyor, şarj olsa 5 resim çekmeden pilin %50 sı boşalıyor.


Daha sonrada tamamen bitip kapanıyor. 3 kere servise gitti adamlar 276 flaşı resmi çekmişler. ben 76 tane çekmeye razıyım ama olmuyor serviste nedense çekiyor. Servislerine inanmıyorum. Zaten mağazada ki çalışanlarda çok alakasız. Bir daha asla Teknosadan birşey almam.

Eda 33 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön